logo.png

Nasza historia

Ruszaj w drogę, podróżuj daleko i miej zawsze pewność, że bezpieczeństwo diono® będzie Ci towarzyszyć podczas #JoyOfTheJourney

#JoyOfTheJourney

Z ponad 20-letnim projektem i inżynierią z USA jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy Made of Seattle - miasta jak żadne inne. Unikalna tożsamość kulturowa i pionierski duch Seattle zainspirowały Diono w 1999 roku i nadal są tym, co napędza nasze innowacje.

Nasze zamiłowanie do technicznych innowacji produktów i światowej klasy inżynierii sprawiło, że zaczęliśmy odnosić coraz większe sukcesy w stale rozwijającej się gamie wielofunkcyjnych fotelików multigrupowych, fotelików podwyższających, wózków, nosidełek i akcesoriów. Tak więc niezależnie od tego, czy jeździsz z nami, spacerujesz z nami, nosisz z nami - z Diono zawsze doświadczysz #JoyOfTheJourney.

Nasza pasja

Upodobanie do rozwiązywania problemów i bezpiecznych rodzinnych podróży stało się inspiracją do stworzenia przełomowych nowości jak oryginalny, rozszerzany fotelik podwyższający Monterey®. Teraz każdego dnia w fotelikach Diono podróżuje ponad milion dzieci.

Czym dla nas jest bezpieczeństwo?

diono_polska_ 1.jpg
01 Nawet do 8 lat wspólnej podróży

Wszyscy rodzice wiedzą jedno: dzieci będą się rozwijać! Zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy jedno z największych siedzisk i najwyższych oparć dostępnych w foteliku, aby zapewnić, że foteliki podwyższające Diono zapewniają dużo miejsca do rośnięcia. Ponadto wszystkie nasze foteliki z wysokim oparciem mają szeroki zakres regulacji wysokości, co zapewnia nawet 8 lat eksploatacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będą Ci towarzyszyć na dłuższą metę.

diono-3.jpg
02 Zawsze przede wszystkim bezpieczeństwo

Zaprojektowane i wykonane bez kompromisów, ponieważ bezpieczeństwo jest zawsze naszym głównym celem. Aby zagwarantować Ci spokój ducha, wszystkie nasze foteliki podwyższające są rygorystycznie testowane i wykraczamy poza standardy bezpieczeństwa. Z wszystkimi standardami jakości, jakie można oczekiwać od jednej z wiodących amerykańskich marek fotelików podwyższających, te fotele są ręcznie montowane z wysokowydajnych, trwałych materiałów, aby być z rodziną kilometr po kilometrze.

diono-2.jpg
03 Wzmocniona ochrona głowy

Ochrona głowy dzieci jest kluczowym wymogiem bezpieczeństwa. Im dalej przesuwa się głowa dziecka w przypadku kolizji, tym większe jest ryzyko poważnych obrażeń. Dzięki wbudowanym podparciom głowy, nasze foteliki podwyższające z wysokim oparciem zostały zaprojektowane tak, aby osłaniać głowę i minimalizować jej ruchy na boki. Wraz ze wzrastaniem dziecka wysokość zagłówka można wyregulować do optymalnego poziomu, zapewniając ochronę głowy przez cały okres użytkowania fotelika. Zagłówek jest również idealny do utrzymywania komfortu śpiących dzieci.

diono_polska_ 4.jpg
04 SIP - bezpieczeństwo pod każdym kątem

Chociaż zderzenia boczne stanowią mniej niż jedną czwartą kolizji w USA, skutkują one wyższymi wskaźnikami obrażeń. Właśnie dlatego projektując nasze foteliki podwyższające z wysokim oparciem, mamy to na uwadze i wzmacniamy system ochrony przed uderzeniem bocznym (SIP), aby zapewnić dodatkową ochronę dziecka.

diono-1.jpg
05 Komfort pasażera w standardzie

Miłość i troska są również wpisane w nasz standard. Ergonomicznie zaprojektowane, z wyprofilowanymi kształtami, warstwami grubej pianki i głębokiej amortyzacji, te foteliki podwyższające zapewniają dziecku komfort podczas każdej podróży, krótkiej lub długiej.

diono_polska_ 6.jpg
06 Liczą się detale

Po co widzieć świat w czerni i bieli, skoro można go zobaczyć w kolorze? Foteliki dostępne są w różnych zabawnych kolorach, dlaczego więc nie pozwolić dzieciom wybrać własnych? Te foteliki nie tylko świetnie wyglądają, ale są też praktyczne. Z pokrowcami wykonanymi z zaawansowanych technicznie materiałów, które wytrzymują najbardziej rygorystyczne testy, aby wyglądać świetnie, kilometr po kilometrze. Dodaliśmy nawet uchwyt na kubek na przekąski do zestawu.

diono-450-monterey2.jpg

Monterey 5iST

Zobacz jakie to proste: łatwe składanie, łatwe przenoszenie i łatwe przechowywanie w połączeniu z najwyższym bezpieczeństwem. Złóż, zablokuj i gotowe.

Kup teraz
4kids_diono_polska_monterey_5ist_black_jet.jpg

Black Jet

4kids_diono-polska-monterey-5ist_grey_slate.jpg

Grey Slate

diono-450-monterey-4.jpg

Monterey 4dXT

Nasza oferta fotelików podwyższających gwarantuje idealne twoarzystwo w podróży dla każdej rodziny.

Kup teraz
4kids-diono-polska_Monterey4DXT_Blue_01.jpg

Blue

4kids_diono_polska_fotelik_monterey_4dxt_dark_grey(1).jpg

Dark Grey

4kids_diono_polska_monterey_4dxt_grey_oyster (1).jpg

Grey Oyster

diono-450-monterey2.jpg

Monterey 2CXT

W Monterey 2 profesjonalnie opracowaliśmy produkt, który jest intuicyjnie prosty w obsłusze, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i trwałość niezbędną do ochrony Twojego dziecka.

Kup teraz
4kids_diono_polska_monterey_2cxt_dark_grey (1).jpg

Dark Grey

4kids_diono_polska_monterey_2cxt_grey_oyster (4).jpg

Grey Oyster

diono-450-flexa.jpg

Flexa Luxe

Flexa narodziła się z potrzeby połączenia praktycznej wydajności z kompaktowymi rozmiarami dla łatwego przechowywania.

Kup teraz
kwadrat-1.jpg

#MadeOfSeattle

Podziel się swoją przygodą na #dionofamily

dołącz do rodziny
kwadrat-2.jpg